Veľa ľudí je na tom tak, že ak sa vo svojej retrospektíve pozrú na posledné mesiace alebo dokonca rok, nenájdu tam nič extra zaujímavé. A ak sa aj niečo nájde, je to málo v porovnaní s tým, koľko veľa času venovali práci, povinnostiam a starostiam. A v čase voľna to zas bol stále ten istý stereotyp, viac- menej nuda, stále to isté. A toto sú všetko faktory, ktoré ich navyše oberajú o životnú energiu, čiže na nejaké dobrodružstva alebo nové zážitky už ani nemyslia.

Lenže zažiť niečo vzrušujúce a uvoľňujúce môžete aj bez toho, aby ste museli cestovať do zahraničia, venovať sa extrémnym športom či niečo podobné. Za vysnívaným zážitkom možno stačí prejsť pár kilometrov a niekomu možno len pár krokov. V našom hlavnom meste totiž nájde massage tantra, výborne prevedenú tantrickú masáž v špecializovanom tantra salóne. Vzrušujúci a zároveň uvoľňujúci zážitok, ktorý vás nabije čerstvými životnými silami.

masáž, nohy

A rozhodne tu nejde len o nejaké slová do vetra. Cieľom tantrickej masáže v skutočnosti je obohatiť návštevníka o životnú energiu, a to konkrétne aj tým, že pri nej dochádza k veľmi účinnému odstráneniu telesných, emočných a sexuálnych blokov. Všetky nahromadené ťažkosti sa v daný okamih dokážu stratiť, no je k tomu potrebná práca so sexuálnou energiou.

  • Je teda veľmi podobná tej erotickej, senzuálnej a okrem celého tela sa venuje tiež masáži intímnych miest.

sexi žena

V salóne ako Bratislava Tantra sa navyše stretnete s bohatšou ponukou, ktorá myslí aj na tých skúsenejších. Presvedčia vás o tom praktiky ako body body mutual tantra, rain mutual, sensual, secret dark a iné. Medzi nimi nechýba ani masáž pre páry a samozrejme ako prvá je na výber tá klasika, čo je odporučená pre každého, kto sa s týmto pôžitkom rozhodne ešte len začať a potrebuje sa s nimi príjemne oboznámiť. Až potom by mal skúsiť niečo intenzívnejšie zo spomenutej ponuky.