Vyčistite si telo a myseľ vďaka Tantrickej masáži

Vyčistite si telo a myseľ vďaka Tantrickej masáži

Všetky vaše sny sa môžu stať skutočnosťou, ak máte odvahu ich dosiahnuť. Dnes vám ponúkame cestu, ako docieliť vnútornú rovnováhu a relax v jedinečnom prostredí tantrickej masáže. Vitajte v útočisku pokoja a relaxácie. Naše očarujúce štúdio je miestom, kde sa spája myseľ a telo, umožňujúc vám prežívať vnútorný pokoj. Naše tradičné tantrické programy vám poskytnú blahodarné účinky pre uvoľnenie psychickej i fyzickej napätosti. Tieto masáže nielen znižujú stres, ale prinášajú aj okamžitý relax. Keď vkročíte do nášho tantrického sveta, zbadáte krásne vône esenciálnych olejov a budete mať príležitosť byť v spoločnosti profesionálnych masérok. Táto kombinácia zabezpečí maximálny zážitok a efektívne využije váš voľný čas. Naše masáže pôsobia ukľudňujúco a prispievajú k celkovému uvoľneniu, podporujú zlepšenie vášho psychického zdravia.

tantra

Všetky vaše sny sa môžu stať skutočnosťou, ak máte odvahu ich dosiahnuť. Dnes vám ponúkame cestu, ako dosiahnuť vnútornú rovnováhu a relax v jedinečnom prostredí tantrickej masáže.

Objednať sa je potrebné minimálne hodinu vopred. Platby sa vykonávajú vždy vopred v hotovosti alebo kartou. Neposkytujeme žiadne sexuálne služby. Ponúkame tantrické, celotelové masáže. Osoby pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok nebudú obslúžené. Zákazníci s prenosnými kožnými ochoreniami nebudú obslúžení.

tantricka masáž

Ako prebieha vaša návšteva:

Vyberiete si tantrickú masérku, program a dĺžku masáže. Pri niektorých programoch vám bude pri príchode ponúknutá fľaša vína alebo sektu. Voda, káva alebo čaj budú k dispozícii počas celej návštevy. Všetky programy obsahujú aj Namaste rituál, symbolický pozdrav úcty k sebe a svojmu telu, čo má korene v Indii. Dôkladná obojstranná hygiena je nevyhnutná, a preto sa pred každou masážou osprchujete. Po skončení masáže je opäť priestor na osprchovanie, nakoľko sa masáže vykonávajú s esenciálnymi olejmi. Pri odchode od nás získate malý darček ako prejav vďačnosti za vašu návštevu. Budeme radi, ak nám dáte spätnú väzbu alebo recenziu k vašej skúsenosti. Naše tantrické masáže v Bratislave vám ponúkajú cestu k relaxácii, vnútornej harmónii a objavovaniu seba samého. Tento jedinečný zážitok vás prenesie do sveta pokoja a krásy, kde sa spoja um a telo.