Zábradlie na schody od spoločnosti Lmmont

Zábradlie na schody od spoločnosti Lmmont

Správny výber zábradlia dokáže veľkou mierou ovplyvniť celkový vizuálny dojem z interiéru alebo exteriéru a zároveň je dôležité pri výbere vybrať také, ktoré spĺňajú všetky dôležite atribúty. V prvom rade je nevyhnutné, aby zábradlie spĺňalo všetky aspekty, ktoré sú dôležité pre dostatočnú bezpečnosť. V neposlednom rade je to vizuálny dojem, ktorý je dôležitý aj z pohľadu, že zábradlie by nemalo vytvárať rušivý dojem a malo by prirodzene zapadnúť do svojho prostredia, do ktorého je vsadené. Všetky tieto vlastnosti dokonalo spĺňajú zábradlia vyrobené zo skla.

skleneneá-priečka-s-funkciou-zábradlia-310x252

Ich elegantný a minimalistický vzhľad dokáže zapadnúť do akéhokoľvek interiéru alebo exteriéru. Jeho univerzálnosť a výborné vlastnosti z pohľadu priepustnosti svetla zabezpečujú skvelé presvetlenie miestnosti a zároveň nevytvárajú rušivý dojem. Taktiež, použitím skleneného zábradlia, nedochádza k optickému zmenšeniu priestoru. Z technického hľadiska je možné takéto zábradlie aplikovať do rôzneho prostredia a podmienok, nakoľko je možné ho inštalovať pomocou bodových úchytov, ktoré nie sú náročne na priestor. Zábradlie ponúka aj možnosť inštalácie za pomoci hliníkového profilu, ktorý umožňuje aplikáciu priamo do podlahy.

Sklenené-samonostné-zábradlie-310x252

Toto riešenie je technicky náročnejšie, no výsledok je omnoho modernejší a elegantnejší, nakoľko zábradlie vytvára dojem, že vychádza priamo z podlahy. Hliníkový profil však umožňuje aj viacero variant, ako ho ukotviť, je možné ho zapustiť do čela, z vrchu alebo spomínaným spôsobom priamo do podlahy. K vyššej miere bezpečnosti je možné k zábradliu zakomponovať aj madlo, ktoré sa ponúka štandardne v dvoch vyhotoveniach, pre lepšie zladenie s interiérom alebo exteriérom. Ak vás takéto zábradlie na schody zaujalo a radi by ste sa dozvedeli viac informácií prípadne chceli zistiť cenový odhad vo vašom konkrétnom prípade, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi poskytneme bližšie informácie.