Už viac nebudete mať upchatý odpad

Už viac nebudete mať upchatý odpad

Pýtatesa: „Prečo sa mi znovu upchalo moje odpadové potrubie a domov sa mi šíri nepríjemný zápach?“ „Čo mám teraz robiť?“ Na tieto otázky vám veľmi jednoducho odpoviem. Aby sa vás problém vyriešil, potrebujete poznať zopár rád.

Ach jaj. Zase máte problém s upchatým odpadovým potrubím? Začal sa vám šíriť rodinným domom alebo panelákovým bytom veľmi nepríjemný obťažujúci zápach? Neviete si rady, čo máte s tým zápachom a problémom robiť? Vyskúšajte domáce rady od našich babičiek, ktoré to už zažili nespočetne veľakrát.

krtkovanie2

Najbežnejšou pomôckou na odstránenie neodtekajúcej vody vaším odpadovým potrubím je použitie klasického dreveného zvonu s gumenou hlavicou. Ten pomocou tlaku vody a pumpovania váš odtok ľahko uvoľní. Je to však dobré skôr na preventívne preplachovanie a nie na riešenie už problému s upchatým odpadovým potrubím. Nevyskúšali ste domáce rady? Možno ich máte aj vo vašej kuchyni a ani o tom neviete. Skvelým a jednoduchým pomocníkom je ocot alebo sóda bikarbóna. Tá je dobrá v domácnosti už hádam na všetko. Pomocou nej a vriacej vody skúste prepláchnuť vaše odpadové potrubie, ktoré by sa malo pomaly začať uvoľnovať a voda by mala začať pomaly odtekať tým správnym smerom, kam aj má odtekať. Na nepríjemný zápach skúste potom neskôr použiť rôzne spreje, ktoré slúžia na odstránenie zápachu.

dvere, upozornenie

To vám zaberie zopár dní, pokým sa všetok zápach z vášho rodinného domu alebo panelákového bytu celkom vytratí. Tento zápach bude znepríjemňovať život nie len vám a vašej rodine, ktorá s vami býva v spoločnej domácnosti ale i vašim okolitým susedom. Pre to by ste mali s týmto problémom začať bojovať akonáhle sa vám vyskytne. Veľmi dobrým riešením je zavolanie si na pomoc odborníkov a profesionálov na krtkovanie. Odborníci na krtkovanie Stupava majú krtkovaciu firmu, kde stačí zavolať a oni prídu behom zopár minút priamo k vám do rodinného domu alebo bytu a váš problém hneď vyriešia.