Tinder a iné záležitosti

Tinder a iné záležitosti

Každý vie, čo si máme predstaviť pod pojmom randenia na slepo. Je to fenomén, ktorý sa až príliš usídlil  v mladej generácií. Samozrejme, že má aj svoje nevýhody, no mnohí ich nechcú vidieť. Prečo? Pretože pre chorých, hanblivých alebo nesmelých je to jediná šanca, ako si nájsť životného partnera. Že sa to nedá? Mnohí sa snažia tento mýtus zvrátiť, no nikto vám nepovie, ako to je. Ľudia totiž nepozerajú na internete len na serióznosť a budúcnosť.

data.jpg

Známosť na jednu noc
Možno pre vás nepredstaviteľné, no pre niekoho dennodenná realita. Mnoho, prevažne mladých mužov využíva portály na zoznámenie len na jediný účel a to zviesť dostatočne peknú ženu do postele. Dámy to skúšajú až keď sú zrelšie, no nie sú o nič menej nevinné. Často sa také stránky ako Tinder alebo Badoo snažia naviesť užívateľov, aby si všímali tých druhých iba na základe ich vzhľadu. Preto sú tieto siete ideálne, možno dokonca ideálnejšie ako bary a kluby na neviazanú zábavu, ale aj známosť.

Aké máte šance?
Na týchto portáloch to majú ružové iba tí, ktorí sa buď narodili krásni alebo si výrazne dopomohli photoshopom. Keďže ide zväčša o prvý dojem, krásavci a krásavice majú oveľa vyššiu pravdepodobnosť s niekým sa zoznámiť. Či už seriózne alebo nie. Pravdou je, že mnoho dievčat smeruje svoj záujem iba na naozaj najkrajších a najmužnejších mužov. Chlapi sú, na druhej strane, menej vyberaví a záleží aj na tom, ako veľmi sú zúfalí.

technologie.jpg

Trvalý vzťah alebo šialenstvo?
Dá sa nájsť pravá láska? Niektorým sa to podarilo. Samozrejme, že netreba mať veľké oči a je potrebný aj priamy ľudský kontakt. Písanie si cez klávesnicu je síce pokojnejšie, no nevidieť tomu druhému do očí je veľká príťaž pri takýchto vzťahoch. Ak chcete nejakú vážnu romancu, neorientujte sa iba na komerčné stránky a aplikácie. Zvoľte tie, ktoré majú už vo svojom popise cieľ, aký chcete dosiahnuť. Pokojne siahnite aj po náboženskej zoznamke, ak chcete nájsť rovnako zmýšľajúceho človeka. Nečakajte však na zázrak a ak sa vám bude pozdávať, vypýtajte si od neho číslo. Čím skôr prelomíte ľady ostýchavosti, tým lepšie.