Tantra masáž výlučne pre muža

Tantra masáž výlučne pre muža

Tantra masáže majú široký obzor vo svojich druhoch masáží. Je ich veľké množstvo a samozrejme, všetky Vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok. Tantra masáže sú vhodné pre mužov rovnako ako aj pre ženy, no špeciálne tantra masáž prostaty je špeciálne vhodná pre mužov.

masáž tela

Jedná sa o celkovú masáž lingamu a teda aj samotnej prostaty z vnútra. Pokiaľ túžite po príjemnom a skutočne nevšednom zážitku, odovzdajte sa bez obáv do rúk skúsenej tantra masérky v našom salóne Tantra Diamond Bratislava. Túto masáž môžete bez obáv absolvovať, pokiaľ nemáte žiadne tráviace ťažkosti. Nič Vám v zažití tohto, pre mužov skutočne príjemného pôžitku nebráni. Pri masáži prostaty sa masérka samozrejme bude dostatočne venovať aj masáži hrazdy, semenníkov a nepríde o nič ani Váš penis. Tento druh masáže si skutočne užijete naplno. Vaša tantra masérka si Vás pred touto masážou naladí a pripraví si Vás a Vašu myseľ pomocou horúceho kúpeľa, kde si Vás vyumýva a Vy sa tak budete cítiť ako kráľ a budete si užívať lásky plnú opateru niekoho príjemného, krásneho a milého, kto je tu práve v tejto chvíli iba pre Vás.

muž a masáž

Samozrejme táto masáž nespočíva iba a len na najintímnejších partiách Vášho tela, ale masérka sa bude príjemne a dráždivo zároveň dotýkať aj na ostatných častiach tela. Tak ako tantra masáž spočíva na masáží celého tela, inak to nebude ani pri tomto druhu masáže. Preto neprídete nijako skrátka a užijete si skutočne nadmieru perfektne. Vaša sexuálna energia týmto bude prúdiť každým kúskom Vášho tela a vaša duša dostane pohladenie ako ešte nikdy pred tým. Neobávajte sa predstavy, že sa jedná o niečo nepríjemné alebo nevhodné. Pri tejto tantrickej masáži sa ako muž odovzdáte a budete iba prijímať, čo pri sexuálnych hrách s partnerkou nie veľmi funguje, pretože zväčša sa vo vzťahu snažia obaja partneri navzájom si pomôcť k vyvrcholeniu. V tomto prípade sa odovzdáte naplno a budete si iba užívať a prijímať. Preto neváhajte a vyskúšajte tento nezabudnuteľný zážitok.