Šťastná žena…šťastný muž

Šťastná žena…šťastný muž

  1. Dôvera a úprimnosť

Bez týchto dvoch vecí to vo vzťahu jednoducho nejde a platí to samozrejme pre obe pohlavia. Muži si však často myslia, že ak svojim polovičkám nepovedia úplnú pravdu, zabezpečí to pokojný a bezproblémový život. Áno, môže to fungovať, avšak iba do momentu, kedy sa vaša priateľka, či manželka nedozvie o vašej upravenej pravde. Verte, že žiadna žena neznesie klamstvo. A ani to najmenšie. Buďte teda vo vzťahu úprimní. V danej chvíli, si možno vyslúžite nejaký ten malý cirkus, ale verte, že bude omnoho menší ako keby vaša lož vyplávala na povrch po čase.
 
objetí

  1. Ženská slabosť

Každá jedna žena v kútiku duše túži po tom, aby ju chlap obskakoval. Verte, že aj tie najväčšie zástankyne emancipácie a rovnosti pohlaví chcú, aby sa o nich partner postaral . Neznamená to, že ak vaša partnerka rada rúbe drevo, alebo ju baví opraviť vaše auto, tak jej to zakážete za každú cenu. To by malo asi opačný, ako pozitívny, efekt. Rozmaznávajte ju v maličkostiach. Vstaňte o niekoľko minút skôr a zobuďte ju s hotovou kávou, alebo sami od seba aspoň raz za čas vyperte, či povysávajte.
 

  1. Zmierte sa s kritikou

Áno, ženy dokážu byť komplikované. Jeden deň po vás vrieskajú, aby ste sa zapojili do domácich prác a keď poupratujete, začnú vrieskať, pretože ste to urobili zle. Pochopte však jednu vec. V skutočnosti ich to teší. Ženy len niekedy nevedia upustiť od toho svojho. Nenechajte sa preto odradiť a pomáhajte svojej polovičke vo všetkých každodenných činnostiach.

láska
 

  1. Musíte ustúpiť

Poslednou dobrou radou je, že ak túžite po šťastnom vzťahu, odhoďte svoje ego a buďte tým, ktorí ustúpi. Ženy si svoje chyby mnohokrát veľmi dobre uvedomujú, ale rozprávať o nich sa im už veľmi nechce. Ak budete ochotní ustúpiť v maličkostiach, verte, že vás čaká pokojný a šťastný život po boku ženy, ktorú milujete.