Plastové kontajnery šetriace životné prostredie

Plastové kontajnery šetriace životné prostredie

Firma Schoellerallibert sa špecializuje na spracovanie a výrobu kontajnerov a plastových obalov, medzi ktoré patria napríklad prepravky či kontajnery. Ich výhodou je vysoká funkčnosť a ľahká údržba vzhľadom na využitie kvalitných a odolných materiálov. V ich parametroch však nájdete aj väčší objem a nadštandardnú nosnosť. Plastové kontajnery sú určené pre priemyselné odvetvia, akými sú automobilový, nápojový, chemický, kozmetický a farmaceutický priemysel či priamo priemyselná výroba. Svoje uplatnenie nachádzajú aj v potravinárstve, v poolingových službách či v oblasti malooobchodného predaja.

plast kontajner

Kvalitu spoločnosti dokazuje 60 rokov pôsobenia na slovenskom trhu, pričom neustále hľadá alternatívne možnosti spracovania plastov. Kontajnery sú vhodné aj pre skladovanie potravín – dodržiavajú prísne hygienické normy. Prioritou pre nás je poskytnúť na výber zo širokej ponuky kvalitných produktov a služieb podľa potrieb každého zákazníka – samozrejmosťou je tiež individuálny prístup a vysoká miera profesionality. Naša firemná politika sa dlhodobo sústreďuje na dodržanie princípu udržateľnosti – tomu prispôsobujeme aj využívané materiály, ktoré sú recyklovateľné a vyrábané s cieľom optimalizácie životnosti produktov. Vratné plastové obaly sú jednou z možností, ako eliminovať negatívne dopady industrializácie na životné prostredie.

plastový kontajner

Naše služby nekončia distribúciou a predajom produktu, ale zákazníkom ponúkame celý komplex služieb s riešením podľa situácie, uplatňujúc individuálny prístup. Okrem bežného spôsobu kúpy produktu môžete využiť možnosť prenájmu plastových kontajnerov. Procesom kúpy vás prevedie skúsený predajca, ktorý podľa vašich požiadaviek vyberie optimálny produkt. V našom záujme je znižovanie uhlíkovej stopy, a týmto spôsobom chrániť životné prostredie. A ako môžu naše produkty zlepšiť vaše zdravie? Boxerpac bol špeciálne navrhnutý tak, aby dodával domáci kyslík v rámci dodávateľského reťazca Air Liquid (Homecare), poskytovateľa domácej starostlivosti pre ľudí s dlhodobými zdravotnými ťažkosťami. Aj tento príklad svedčí o bezpečnosti, zdravotnej nezávadnosti a spoľahlivosti našich výrobkov.