Páni pozor! Naučte sa zladiť svoj outfit do posledného detailu

Páni pozor! Naučte sa zladiť svoj outfit do posledného detailu

Nohavice majú ladiť s tričkom, tričko so svetrom, sveter s topánkami a topánky s opaskom a taškou. Pravdepodobne si hovoríte, že jednoznačne hovoríme o ženách. Veru nie. Tieto slová sú venované práve vám, milí páni.
Povedzme, že ste zvládli základné pravidlá obliekania, teda kombinovanie jednotlivých farieb, materiálov a štýlov. Teraz vás ale čaká o čosi komplikovanejšia úloha, a to zladenie doplnkov. Veru tak, aj muži nosia doplnky. Medzi ne patrí napríklad taká kravata, opasok, ale taktiež taška. Podobne, ako v prípade žien, by si aj muži mali dávať pozor na to, aby ich taška ladila so zvyškom outfitu.

Muž s taškou cez rameno, ktorý drží v ruke knihu

V súčasnosti sú jednoznačným hitom pánske tašky cez rameno. Sú veľmi praktické a taktiež majú mnohé možnosti využitia. Môžete ich nosiť do práce, teda k formálnemu oblečeniu, ale taktiež do kina, či na večeru s priateľmi.
Pri pánskych taškách nemusíme riešiť výrazné vzory, tvary, či farby, ako je to u žien. Z tohto dôvodu je kombinovanie omnoho jednoduchšie. Tašky sú najčastejšie hnedej, sivej, čiernej, poprípade zelenej, či béžovej farby. Všetky tieto odtiene sú veľmi dobre a ľahko kombinovateľné. V podstate sa dá povedať, že sa hodia ku všetkému. Platí tu v podstate len jedno pravidlo, a to, že taška by mala ladiť s ostatnými doplnkami, teda s topánkami, kravatou, opaskom, alebo šálom, či pokrývkou hlavy. Nemusíte sa trafiť do presného odtieňu, stačí ak všetky tieto časti vášho oblečenia, takpovediac udržíte v jednej farbe. To je celkom zvládnuteľné, však?

Muž píšuci na notebooku, vedľa ktorého je položená kožená taška cez rameno

Rýchlo kurz vhodných kombinácií

Taktiež sa snažte nekombinovať príliš odlišné farby. V preklade to znamená, že ak si na seba oblečiete zelené nohavice, taška by nemala byť žltá. Snažte sa takpovediac krotiť.
Čiernu laďte radšej s tmavo hnedou, poprípade modrou farbou, avšak radšej nie so sivou, čiernou, alebo dokonca bielou.
Ku koženým taškám hnedej farby sa veľmi dobre hodia topánky z rovnakého materiálu. Takto sa váš outfit stane pekne jednoliaty.