Nekonečné možnosti riešenia sklenených posuvných dverí

Nekonečné možnosti riešenia sklenených posuvných dverí

Realizácie zo skla sú osviežujúcimi prvkami v interiéri a vyniknú aj pri prechode z interiéru do exteriéru. Sklo je číry a čistý prírodný materiál, ktorý s vhodnou povrchovou úpravou vytvára dokonalý dizajnový prvok.

V poslednej dobe sa vo veľkom využíva. Dokonca aj pre tak klasický prvok ako sú dvere.

apartment-185777_640

Práve ponuka sklenene posuvne dvere Lmmont Vás presvedčí o kráse, jedinečnosti a originalite sklenených posuvných dverí, ktoré majú veľa predností, technických, praktických ale aj dizajnových. Keď hovoríme o sklenených dverách každého napadne bezpečnosť – nemusíte mať strach, Vaše sklenené dvere sú vyrobené zo špeciálneho bezpečnostného skla s certifikátom kvality a požadovanými technickými parametrami.

Manipulácia s nimi je rovnako spoľahlivá a bezpečná, majú špeciálnu dojazdovú vložku, ktorá zabezpečí ich tiché a dokonalé zatvorenie. Celosklenené plochy sú osadené na strop, alebo do steny, prípadne do estetického púzdra, ktoré neruší ich celkový dizajn.

V ponuke je množstvo realizácii, z ktorých si vyberiete sklenené dvere do každého interiéru, pre mnoho využití a pre veľa individuálnych predstáv. Aj špeciálne prvky ako napríklad tlmenie posuvu dverí, ich bezpečné uzamykanie, posuv v rámci jedného krídla alebo posuv viacerých krídiel je súčasťou ponuky.

Matné, priesvitné, s grafickou potlačou, s pieskovanými motívmi, s vlastným dizajnom, s logom firmy, s kombináciami viacerých možností –určite si nájdete vzor, ktorý potrebujete a ktorý doplní Váš interiér.

showroom-1188626_640

Sklo a svetlo sa vzájomne dopĺňajú, sklenené dvere dokonale lámu lúče svetla a priestor je vďaka nim čistý, jasný a optimistický. Pritom ale máte súkromie, najmä ak bude povrchová fólia skla sčasti matná a doplnená čírym sklom.

Ich využitie je veľmi široké, fantázia Vás nasmeruje a praktické využitie ich podporí – ušetria Vám priestor, opticky ho rozjasnia, dodajú miestnosti ľahkosť a elegancia skla bude neprehliadnuteľná.

Krása, estetika a praktická stránka využitia skla v podobe sklenených posuvných dverí sa stáva moderným trendom.