Masáž penisu a jej priebeh minútu za minútou

Masáž penisu a jej priebeh minútu za minútou

Zaujíma vás, ako prebieha masaz penisu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/? V titulku síce píšem, že vám to opíšem minútu za minútou, no tým som vás chcel skôr zaujať. Nebolo by to totiž reálne, asi by som vás unudil a s najväčšou pravdepodobnosťou, by ste tento článok nedočítali ani do polovice. Celá erotická masáž totiž trvá minimálne štyridsaťpäť minút, poprípade hodinku a úplne ideálne hodiny dve. To ale pochopíte, keď masáž vyskúšate. Dĺžka samotnej masáže penisu je rôzna, no pod pol hodinu to nie je ono. chápete, že minútu po minúte, by to bolo naozaj únavné. Opíšem vám to však dostatočne na to, aby ste si mohli urobiť dobrú predstavu a aby som vás na masáž penisu nažhavil.Žena, ktorá ma prsia zahalené vzorovanou stuhou.jpg

Od začiatku do konca

  1. Prídete do salónu, vyzlečiete sa, osprchujete sa a idete si ľahnúť na masérske ležadlo. Toto skrátim, pretože ide o najnudnejšiu a predvídateľnú časť masáže.
  2. Nečakajte, že masáž penisu príde ihneď. Masérka sa najprv venuje všetkému ostatnému, čo je však dobre.
  3. Tu sa na chvíľku pozastavím. Niektoré salóny ponúkajú aj masáže, pri ktorých je penis masírovaná na začiatku aj na konci, no podľa mňa je to lepšie iba na konci.
  4. Tesne pred tým, ako sa masérka dostane k vášmu penisu, sa bude venovať vašim nohám. Tu začína vzrušenie pekne narastať.
  5. Po masírovaní nôh prichádzajú na rad miesta okolo penisu. Ani táto časť masáže teda naozaj nie je na zahodenie.
  6. Tak a ide do tuhého, masérka sa svojimi krásnymi dlaňami začína venovať semenníkom a penisu. Táto časť masáže trvá toľko, koľko vydržíte. Ak si zaplatíte za body to body masáž, tak sa pripravte aj na to, že vás penis nebude masírovaný len rukami, ale aj inými časťami tela masérky.

Žena v čipkovanom oblečení na posteli.jpg
Zopár slov nakoniec

Pri masáži penisu má a aj dôjde k orgazmu. Pripravte sa na to, že nejde o klasický orgazmus, aký zažívate pri sexe alebo pri masturbácií. Vyskúšate a uvidíte. Verím však tomu, že si to budete užívať rovnako ako ja.