Hlavné je zaujať

Hlavné je zaujať

Každý rozhovor zo ženou je pre bežného muža niekedy až dobrodružná výprava kde jeden chybný krok môže znamenať koniec. Niežeby ste si páni teraz mali dávať pozor na to čo poviete, niekedy tie najlepšie hlášky zaznejú len tak samé od seba. No určite je lepšie ak viete čo povedať a nie iba hovoríte aby ste neboli ticho. Ženy skrátka milujú mužov ktorý ich vedia počúvať a tak dbajte na naše rady pre vás.
 Mladý muž v obleku.jpg
 
Reagujte na to čo vám hovorí
Reagujte na to čo hovoria, je stará a pravdepodobne dosť otrepaná rada. No to ale vôbec neznamená že by ste jej nemali dbať. Práve naopak už len to že máte niečo povedať o tom čo ju zaujíma vám rozhodne pridá body naviac. A tak ak máte čo povedať, nebuďte ticho.
 
Všímajte si vaše okolie
Ak ste na prvom rande a nieste tak občas nezaškodí ak ohodnotíte okolie. Niekedy stačí spomenúť že tá lavička na konci parku by potrebovala opraviť. A vaša polovička si možno v tej chvíli spomenie ako ju nechal bývalý čakať na zastávke. A vy jej tak máte možnosť dokázať že pri vás jej to nehrozí. Že vy taký jednoducho nieste.
 
Stojte pri nej keď to potrebuje
Niekedy postačí už len to že ste spolu. Nie každý deň sa vždy a všetko podarí a blízkosť osoby ktorej na vás záleží vždy zlepší náladu. Určite sami  dobre viete že niet nad ten príjemný pocit že niekomu na vás záleží. Usmejte sa, pritúľte sa, buďte jednoducho spolu. Niekedy je to všetko čo je treba a na čom skutočne záleží.
 
 
Pozor na nesprávne otázky
Nie je nič jednoduchšie ako umlčať niekoho, a dokonca i ženu. Ako položiť otvorenú otázku. Jednoducho sa jej spýtate čokoľvek na čo sa dá odpovedať iba áno alebo nie. Možno vám na to odpovie klasicky že nevie. No ak sa chcete tejto situácií vyhnúť, budete sa musieť vyhnúť aj takým otázkam. Namiesto toho sa jej radšej spýtajte na to čo ju zaujíma, o škole, koníčkoch alebo o práci ak je to práve vhodné.Mladý športovec, pilates.jpg
 
Nebuďte nudný
Nakoniec nezabúdajte že nikto pri vás dlho nevydrží ak sa bude cítiť trápne alebo sa bude nudiť. Naučiť s zopár vtipov nieje také ťažké. Alebo si pozrite nejaký seriál kde znie jedna vtipná hláška za druhou a načerpáte tak trocha inšpirácie. Hlavne ale nebuďte len kôpka chodiaceho nešťastia..