Čo si ženy vážia, keď muž robí

Čo si ženy vážia, keď muž robí

Tento článok je určený nie len pre zadaných, ktorí už majú svoje rodiny, ale aj pre tých, ktorí svoju milovanú polovičku ešte len hľadajú. V oboch prípadoch platí, že k žene sa musíte správať ako k princeznej.
Ak patríte medzi zadaných chlapov, ktorí už svoju lásku majú, prečítajte si nasledujúce riadky:

svatba

Venujte svojej manželke všetku svoju pozornosť. Každé ráno, keď sa vedľa nej prebudíte, povedzte jej „dobré ráno miláčik, ako si sa vyspala?“ alebo ak príde z práce unavená, spýtajte sa jej aký mala deň, čo všetko zažila a či by si nechcela oddýchnuť. Základom je komunikácia, vtedy bude vaša milovaná vedieť, že vám na nej záleží.

Ak chcete byť dokonalým mužom, pripravte pre svoju drahú prekvapenie. Ženy milujú ak je chlap vynaliezavý a venuje čas na vymýšľanie spoločne strávených chvíľ. Vezmite ju napríklad do drahej reštaurácie na dobré jedlo, vaša žena ocení, že nemusí variť a taktiež to, že si spolu vyjdete do spoločnosti. Vymyslite pre ňu výlet, choďte do zoologickej záhrady aj s deťmi alebo sa vyberte na túru do hôr. Všetky spoločne strávené chvíle sú nenahraditeľné, rodina je najviac, preto sa o ňu starajte a venujte sa jej.

Ak si chcete ženu získať nejakým drahým darčekom, odporúčame šperk. Náušnice či náhrdelník zo zlata sú vhodným dôkazom lásky, avšak nezabúdajte pri tom na láskavé slová, a pozornosť, ktorú nenahradíte žiadnymi materiálnymi vecami. Avšak túto úlohu dobre spĺňajú aj malé darčeky, vo forme čokoládky či plyšovej hračky.

Zaujali vás tieto tipy na udržanie a skvalitnenie vzťahu, no chceli by ste vedieť viac? Neváhajte a prečítajte si článok tu.

lsáka

Ak ste slobodný, a chcete mať milujúcu ženu buďte pozorný, otvárajte dáme dvere, pomáhajte jej s kabátom, jednoducho buďtegentleman. Pozvite ju na večeru či do kina, a nezabudnite za to zaplatiť, platí vždy ten kto pozýva. Ak sa chystáte na rande a chcete spraviť dobrý dojem, oblečte sa ako z výkladu, čisto a štýlovo. Celkový zjav zaujme najviac.