Ako na mladistvú pleť

Ako na mladistvú pleť

Čo je vašou každodennou rutinou pri starostlivosti o zovňajšok? Svoju pozornosť zameriavate na vlasy, pokožku či nechty? Najlepšie je starať sa o všetko. No pri každodenných povinnostiach je hodinka denne na starostlivosť o telo luxusom. Na čo by ste však nemali v žiadnom prípade zabúdať je vaša pleť. Pleť na tvári je veľmi citlivá a jemná pokožka. Je vystavovaná negatívnym vonkajším vplyvom ako vetru, slnečnému žiareniu či čiastočkám nečistôt. Svoju veľkú rolu však zohráva aj vek. Starnúca pleť by nemala byť hanba pre žiadnu ženu.

pleťová kozmetika

Dôkladnou vhodnou starostlivosťou môžete ovplyvniť starnutie pleti a výrazne spomaliť jej stratu elasticity a pružnosti. S tým vám pomôže rozjasňujúce sérum na pleť Amourdeadsea.sk. Vhodné je pre starnúcu pleť najmä vďaka obsahu kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Tieto dve zložky je potrebné telu dopĺňať. Majú za účinok zlepšenie pružnosti pleti. Vďaka ďalším zložkám ako vitamíny a minerály bude vaša pleť vyzerať sviežo a mladistvo. Pretože len zdravá pleť je aj pekná pleť. Unikátne zložky pleťového séra na tvár dodajú pokožke dostatok živín potrebných na regeneráciu.

pleťová kozmetika

Sérum okrem regenerácie dokáže redukovať drobné vrásky a vyplní ovisnuté miesta. Dokáže tiež účinne bojovať s pigmentovými škvrnami. Sérum sa aplikuje každý večer pred spaním na vyčistenú pleť. Pre maximálny účinok je vhodné pleťové sérum doplniť o hydratačný krém. Pokožka potrebuje pravidelnú, dostatočnú hydratáciu. A preto by ste nemali zabúdať ani na pleťovú masku. Pokiaľ aj vám záleží na kvalite vašej pokožky, pleťové sérum, hydratačný krém a hydratačná pleťová maska by nemali chýbať v žiadnej kozmetickej taštičke každej správnej ženy. Na amourdeadsea.sk nájdete všetky produkty vhodné pre každý typ pokožky. Kvalitné výrobky vašu pleť rozmaznajú a vy sa budete tešiť z mladej, sviežej pleti už po niekoľkých dňoch používania.