Tantra má schopnosť uvoľniť telo a vyčistiť myseľ

Tantra má schopnosť uvoľniť telo a vyčistiť myseľ

Unavený človek nemá chuť na aktívne činnosti, a tak je fajn, ak si sem-tam aj vydýchne a podstúpi nejaké príjemné rituály, ktoré mu vyčistia myseľ a zrelaxujú telo. Môže ísť napríklad o tantrickú masáž, ktorá je tento spôsob oddychu ako stvorená, má totiž aj erotický podtón, čo ešte viac umocní jej prežitok. Masáže sú bežná záležitosť, poznáme ich takmer všetci. No v súčasnosti sú k dispozícii aj iné spôsoby masírovania, hovoríme o tantrickej masáži. Tantra masáže sú dnes k dispozícii na celom Slovensku, objednať sa môžete elektronicky prostredníctvom internetu, tam si vyberiete druh masáže, o ktorú máte záujem a tiež masérku, ktorá ju vykoná. Na masáž môžete ísť priamo do salóna alebo príde objednané dievča k vám. Na rituál tantra masaze sa treba objednať najskôr hodinu pred jeho začatím, do salóna však nemajú prístup ľudia pod vplyvom omamných látok či alkoholu, ale ani ľudia s vírusovým ochorením. Nepočítajte ani s tým, že vám budú poskytované sexuálne služby.

0_7cZmZ1vNwMMWCynw

Po príchode do salóna vás privítajú namaste rituálom, ponúknu vám čaj či kávu, potom sa môžete osprchovať a až tak je možné pristúpiť k samotnému rituálu. Všetko podčiarkne exotická hudba a vôňa, čo navodí príjemnú atmosféru. Druh masáže je na zákazníkovi, na internete ich je v ponuke niekoľko, z čoho si môžu vyberať. Klasická, body, secret dark či masáž lingamu, to je len útržok z toho, čo salóny ponúkajú. Šikovné ruky masérok urobia všetko, čo budú môcť, aby vám splnili tajné túžby a sny a aby ste dosiahli vyvrcholenie s pocitom úplného uvoľnenia.

relaxačná masáž

Po skončení rituálu si opäť môžete dopriať sprchu, tiež vám dajú trocha času na to, aby ste všetky svoje pocity dokonalo vstrebali, potom sa s vami rozlúčia pozdravom namaste a malým milým darčekom ako spomienku na príjemné strávené chvíle. Tantrická masáž je určená pre každého, kto má odvahu vyskúšať niečo nové a zažiť vzrušenie v príjemnej a profesionálnej spoločnosti pekných a šikovných dievčat.