Miláčik, vezmeš si ma?

Miláčik, vezmeš si ma?

Na túto vetu čaká takmer každá žena, ktorá s niekým chodí a ich vzťah je dlhodobý a vážny. Samozrejme, nejdeme hovoriť, že svadba musí zákonite prísť. Niekto na to skrátka nie je a stačí mu, ak má priateľa a majú spolu deti, no nie sú spolu vzatí. Absolútne to tolerujeme a chápeme. Čo však v prípade, ak žena vzťah chce posunúť ďalej, no muž sa nie a nie rozhýbať?pár prsteň láska.jpg
Možno vás napadne otázka, či to s vami predsa len myslí tak vážne aj do budúcnosti. Určite ste sa dočítali na rôznych diskusných fórach, že ak si muž nechce vziať ženu, respektíve nepodnikne tento krok, pritom na to obaja majú vhodné podmienky, tak si buď nie je istý alebo nechce pristúpiť k zodpovednosti. Vtedy je skutočne na zváženie, či ten vzťah má zmysel a treba sa o tom na rovinu porozprávať. Ženám totiž časom začnú tikať biologické hodinky a navyše, povedzme si úprimne, je to práve žena, ktorá je takpovediac limitovaná vekom. Tak prečo jej, milí muži, ten čas zbytočne uberáte?
Hovorí sa, že muž, ak si ženu chce vziať, urobí to. Samozrejme ak sú študentmi na vysokej škole a ešte nemajú podmienky na bývanie, je to iná situácia. No minimálne o tom hovorí. Hovorí o budúcnosti s vami a je si istý, že hneď po škole na vás vytasí prstienok s tou tak dlho očakávanou otázkou.svadba dvojica večer.jpg
Muži, ktorí neustále čakajú a nevedia sami povedať, kedy, prípadne na otázky ohľadom budúcnosti ani nepoznajú odpoveď alebo odpovedať nechcú, tak tých by ste mali postať viete kam. Skrátka to nemá zmysel a budúcnosť. Ak on si vás vziať nechce, ale vy jeho ženou chcete byť, je jasné, že to fungovať nebude. Nebudete šťastná a stále budete dúfať, že sa to zmení, ale ono sa to už nezmení.
Navyše žena, ktorá má dlhodobý vzťah, chce cítiť istotu. Chce vzťah niekam posunúť. Nestačí jej len chodenie za ruky a prespávanie kade tade. Túži niekomu „patriť“, byť niekoho manželkou. A ak jej milí muži, tú istotu nedáte a nebudete tí, ktorí vzťah spolu s ňou posunú, tak verte či nie, raz vás opustí.