Ako nájsť svoj štýl

Ako nájsť svoj štýl

Možno aj vy máte problém s tým, že neviete nájsť svoj štýl. Skúšali ste už rôzne štýly, no nič vám nesadlo. Ja osobne mám rada viacero štýlov určite nie iba jeden a tak nejako to striedam podľa svojej nálady. No ak máte problém s tým, že neviete čo by sa vám mohlo hodiť poďme sa na to teda pozrieť. Povieme si základné rady a tipy ako na to. Ako zistíte čo sa vám hodí. Možno vám pomôžem nájsť svoj štýl.
Tak v prvom rade by sme si mohli prejsť farby oblečenia a doplnkov. Záleží to od toho aký ste typ, to znamená akú máte farbu pokožky, vlasov a očí. Podľa toho vieme určiť to aké farby sa vám hodia. Podrobnejšie si to môžete naštudovať na internete. Určite ste si všimli, že napríklad blondínkam sa hodia svetlé farby. Tmavovláskam sa zase hodia farby ako sú hnedá, čierna a ich odtiene. Ďalej určite aj bronzová. Podľa toho vieme určiť aj štýl líčenia. Taktiež si o tom viete vyhľadať mnoho.

bunda

Ďalej je veľmi dôležitý typ vašej postavy! Pozrite sa na seba do zrkadla a povedzte si,  čo chcete zdôrazniť a čo naopak zakryť. Ak máte pekné chudé nohy a naopak väčšie bruško, potom sa vám napríklad hodí sukňa strihu „A“. Ak máte malé prsia a chcete aby pôsobil dekolt väčšie, skúste zvoliť volánový top vo vrchnej časti nariasený. Veľká chyba, ktorú ženy robia je, že ešte viac zvýraznia svoje nedostatky. Uvediem príklad, ak má žena veľké lýtka a dá si lodičky s remienkom a hrubým, nízkym opätkom. Je to hrozné! Toto nikdy nerobte!

make up

Štýl oblečenia by mal vychádzať z toho aká ste. Niektoré preferujú športový štýl a nevedia si na sebe predstaviť nič elegantné. Naopak sú aj ženy, ktoré nepotrebujú aby sa v oblečení cítili len pohodlne ale hlavne aby vyzerali dobre. Každá z nás je iná a jej štýl sa odlišuje. Musíme poznať seba a svoje nedostatky aby sme vedeli, čo nám najviac vyhovuje a hodí sa nám.