Ak vám je jasné, čo by ste chceli, je to skutočne len o tom, aby boli veci v poriadku. Nech sa deje čokoľvek, vždy si stojte za tým, čo sa vám páči. Aj keď sú veci veľmi komplikované a každému sa predsa len páči niečo iné, musí vám byť jasné, že všetko, čo ste kedy chceli, je len o tom, na čo ste mysleli. Nie každému sa páči všetko, a to je v poriadku, pretože vďaka tomu sme iní a originálni. V každom prípade je to niečo, na čo sa môžete zamerať. A aj keď existuje veľmi veľa vecí, ktoré ľudia vidia rôznymi spôsobmi a rôzne sa na to zameriavajú, nakoniec je to vždy hlavne o tom, aby ste si vybrali veci, s ktorými ste stotožnený.
 skleněná stěna na terasu
Keď chcete, aby boli veci naozaj v poriadku a záleží vám na tom, aby ste mali okolo seba veci, na ktorých záleží hlavne vám, musíte si to proste sami vydobyť. Keď chcete mať vo svojom okolí a vo svojom dome alebo byte sklenené steny, bude vám jasné, že na tom záleží a že s tým môžete pracovať. Existuje veľmi veľa vecí, ktoré sa ľuďom páčia, ale nevedia ich nejakým spôsobom zaradiť do chodu bežného života. A je jasné, že nakoniec to bude skutočne niečo, čím sa budete baviť, čo vás bude baviť a čo bude stáť za všetko, čo ste kedy urobili.
 kulaté okno
Napriek všetkým veciam, čo sú okolo nás, je jasné, že všetko bude presne také, aké má byť. Lebo nech sa deje čokoľvek, je to v prvom rade o tom, aby ste vedeli veci vo vašom byte poriadne skombinovať. A aj keď niekomu nevyhovuje, keď si kúpi to alebo hento, najlepšie je to posunúť ďalej alebo vrátiť. No čo sa týka tejto kapitoly, môžete si byť istý, že sa hodia do každého bytu, ktorý si vyberiete a nezáleží na tom, aký štýl sa vám páči. Pretože sa hodí naozaj ku každému štýlu. Modernému, tradičnému, na tom nezáleží. Uvidíte, že s tým dokážete pracovať a to je to najlepšie a najkrajšie, čo si len môžete predstaviť. Tak už na nič nečakajte a uvidíte, čo to dá.