Ak chodíte na erotické a tantra masáže https://www.privatportal.sk/eroticke-masaze/hnusta už dlho, nebude to pre vás novinkou. Možno sa potrebujete odreagovať, keďže pracujete v kancelárii. Ak vaše telo dostáva zabrať, doprajte si nejaké to uvoľnenie. Určite ste vyskúšali klasické masáže. Možno si myslíte, že by ste mohli navštíviť niečo zmyselnejšie a erotickejšie. O tantrickej masáži ste už iste počuli. Možno si ju spojujete s erotickými službami. Ak sa rozhodnete, dať im šancu, určite vás nadchnú.

erekcia 3

Po všetkých klasických povinných záležitostiach, ako je telefonická rezervácia, zrazu zastanete na chodbe jedného bytového domu, zazvoníte a otvorí vám tantra masérka. Masérka vám otvorí s milým úsmevom, ktorý vám hneď na začiatku spríjemní celý deň. Odvedie vás do izby,kde prebehne celá masáž. Dostanete niekoľko rád ohľadom vhodného dýchania počas masáže, aby ste mali zážitok ešte intenzívnejší. Ak ste pred príchodom nervózny, nemáte byť prečo. V kúpelni sa osprchujete, zahlíte sa do šatky a vrátite sa späť do izby. Izba je osvetlená len sviečkami a je nasýtená arómou vonných tyčiniek a tichou hudbou. Masérka vás začne hladiť po chrbte, vnímajte dlane kĺzajúce sa po vašom tele a energiu, ktorá sa vo vás víri.

erotické služby

Masérka vás položí na brucho a masíruje vám celé telo. Pocítite teplo na chodidlách aj na rukách. Vaše údy sa prehrievajú a telo masérky je zrazu nahé. Dokonca aj ľahký dotyk chĺpkov venušinho pahorku zrazu vnímate neuveriteľne silne. Energia sa presúva do slabín a vy ucítite vzrušenie. Masérka sa vám pohrá aj s vašimi semenníkmi a penisom. Nastane postupne u vás vyvrcholenie. Samozrejme z masáže sa stáva sexuálny zážitok. Masérka vycíti, že hladina vzrušenia už dostatočne klesla a ukončí spojenie. Dosiahnete vynikajúci pocit uvoľnenia a budete sa cítiť nadmieru uspokojený. Na takýto vzrušujúci sexuálny zážitok tak dlho nezabudnete.