Balkón je mnohých oáza na relax a oddych. Ranná káva na balkóne má neopakovateľné čaro, podobne ako večerné posedenie a utíšenie. Balkón s neupraveným predným čelom nie je ten správny priestor, kde sa dokážeme cítiť uvoľnene a príjemne. Celková architektúra a plocha balkóna je z hľadiska estetiky a funkčnosti veľmi dôležitá. Ako prvá v poradí dôležitosti je požiadavka zákazníkov na bezpečnosť a súkromie. Sklenené zábradlie na balkón nám zaručí pocit jedinečnosti a zároveň aj luxusu. Samotný materiál použitý na jeho výrobu, sklo, je predstaviteľom čistoty a elegancie. V moderných interiéroch aj exteriéroch sa využíva čoraz viac.

balcony-3009152_640

Sklenené zábradlie na balkón priestor opticky zosvetlí a zväčší. Vyrába sa v mnohých variáciach, či už ako celo sklenené alebo v kombinácii s iným materiálom. Sklo používané na jeho výrobu je bezpečnostné, tvrdené a môže mať rôzne povrchové úpravy. Takisto aj zapustenie skleneného zábradlia na balkón má svoje modifikácie. Môže byť ukotvené do zeme a Vy máte pocit, že zábradlie splýva so zemou. Pôsobí tak upravene a elegantne. Zábradlie vždy dopĺňajú úchytky, madlá, kovania a iné vkusné doplnky. Pri celkovej realizácii sa dáva do súladu charakter zábradlia s doplnkami.

household-862587_640

Technológia používaná na sklenené zábradlia je certifikovaná. Každá zrealizovaná zákazka obsahuje aj požadované certifikáty. Vkusne pôsobí kombinácia s nerezovými kovovými prvkami, ktoré spĺňajú podpornú funkciu. Dizajn takéhoto zábradlia je vždy jedinečný a navrhnutý podľa požiadaviek zákazníka. Celkový vzhľad zábradlia ovplyvňuje najmä typ, farba a hrúbka samonosného skla a jeho kombinácia s podpornými prvkami. Aj nezvyčajné kombinácie ako napríklad chata obložená drevom v kombinácii so sklenenými zábradliami na balkón Vás určite zaujmú.