Pre ženy je ich výzor väčšinou všetkým. Niet sa čomu čudovať. Nie je to znak povrchnosti. Je to proste znak toho, že sa chce o seba starať. Staranie sa o seba je znakom dôležitosti a nie povrchnosti, ale to už určite viete. Ženy si proste na sebe dajú poriadne záležať. Verte tomu, že výzor pre ženy je totálne dôležitý a že chcú, aby vyzerali dobre. Je to typická ženská vlastnosť, aj keď samozrejme nepatrí, že ju má úplne každá. Veľmi veľa žien na to aj kašle a nerieši, ako vyzerá. No úplná väčšina sa sústredí na to, ako vyzerá.

umělé řasy
 
My ženy sa chceme páčiť svojmu okoliu. Ale nielen okoliu, no v prvom rade sebe. To je asi úplne najdôležitejšie. Keď sa nepáčite sama sebe, nemôžete sa predsa páčiť ani nikomu inému. To je zákon, ktorý si musíte zapamätať, ak chcete byť krásna. Buďte krásna sama pre seba a milujte na sebe úplne všetko. Každú jednu maličkosť, ktorá vás hnevá. Naučite sa milovať vaše nedokonalosti a keď sa s nimi zmierite, môžete ich zmeniť, no nie? Aj úplne jednoducho, bez toho, že by ste použili alebo šli na nejakú plastickú operáciu. Môžete to skúsiť úplne inak.

očko
 
Chcete vedieť ako? Napríklad tak, že si dáte na oči umelé riasy. Človek by tomu neveril, no napriek tomu si buďte istá tým, že aj takáto drobnosť vám môže okamžite zvýšiť sebavedomie spôsobom, že sa vám to ani nebude zdať poriadne reálne. Pochopíte to hlavne vtedy, keď sa okolo vás začnú točiť chlapi len preto, že na nich zablikáte očami s dlhánskymi mihalnicami. Verte tomu, že nemusíte vyzerať neprirodzene. V dnešnej dobe predsa nemusíte mať mihalnice až po obočie alebo po čelo. Môžete ich mať zahustené obyčajne a normálne. Verte tomu, že práve toto vám skutočne pomôže k tomu, aby ste sa cítili oveľa sebavedomejšie a krajšie. Aj na tom naozaj záleží. Buďte svoja. Buďte sebavedomá a verte si. Len na tom naozaj záleží, no nie?